Líčenie pod okuliare

0
1434

Túžiš po perfektnom líčení, len si s ním nevieš poradiť? My ti prinášame pár tipov, ako na to!

Základom je dobrý make-up a ten dosiahneš vhodne nanesenou podkladovou bázou, make-upom a zmatňujúcim púdrom. Lícne kosti zvýrazníš s púdrom, bronzerom prípadne s highlighterom. Na pery stačí naniesť rúž alebo lesk na pery! A teraz k líčeniu očí!

Očná linka

Úspech ti zaručí očná linka! Ak sa nechceš veľmi namaľovať, ale postačí ti jednoduché nenápadné líčenie, stav na očnú linku a špirálu. Postačí jemná očná linka na hornom viečku.

Jemné líčenie

Vhodné maľovanie na bežný deň pod okuliare je s jemnými odtieňmi farieb ako hnedá, marhuľová, fialová a pod. Pri neutrálnom odtieni môžeš viac zvýrazniť pery a tvoj look bude pôsobiť krásne.

Smoky eyes

Nebaví ťa jednoduché líčenie a ty chceš výrazné? Potom je pre teba dobrou voľbou dymové. Môžeš sa vyhrať s farbami aké sa ti páčia a tvoje líčenie bude pôsobiť i pod okuliarmi dokonale!

Maskara

To, že nosíš okuliare, neznamená, že špirála na tvoje riasy je tabu! Práve naopak, bude tvojím veľkým pomocníkom, ako rozjasniť oči a nechať ich vyniknúť i pod okuliarmi.

Dokonalé obočie

Aj keď nosíš okuliare, tvoje obočie by malo byť tip top. Veľmi ovplyvňuje to, ako tvár pôsobí. Preto je dobré ho nezanedbávať. Využi pero od Maybelline na dlhotrvajúcejšie obočie, alebo môžeš používať ceruzky, gély, vosky prípadne prášok, ktorý sa nanáša každý deň. Je len na tebe, čo si zvolíš!

Pripravila: Semisa

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.