Nový film o OVEČKE SHAUN už zajtra v kinách!

0
965

Ovečka Shaun vo filme: Farmageddon – tak sa volá nový film o najznámejšej ovečke na svete, ktorý má u nás prfemiéru už zajtra, 17. októbra! Najobľúbenejšie ovčie stádo sa vracia na plátna kín v novom filmovom dobrodružstve!

Držte si klobúky, vydávame sa na vzrušujúce, dojemné sci-fi dobrodružstvo z Mossy Bottom Farm až do hlbokého vesmíru! Cesta tam vedie cez autoumývačku! Už druhý animák o ovečke Shaun nadväzuje na obrovský úspech jednotky, ktorá zarobila cez 106 miliónov dolárov!

Čudesné svetlá nad pokojným mestečkom Mossingham oznamujú príchod záhadného návštevníka zo vzdialenej galaxie… Na neďalekej farme Mossy Bottom Farm zatiaľ Ovečka Shaun nič netuší, pretože má plné ruky práce s geniálnymi nápadmi, ako si znova vystreliť z farmára a rozhnevať Bitzera. Čoskoro však jedna mimozemská výmyselníčka neďaleko farmy havaruje a Shaun sa rýchlo chytí novej príležitosti. Vyráža na intergalaktickú misiu na záchranu malej návštevníčky pred diabolskou vládnou organizáciou, ktorá sa ju snaží zajať a zneužiť pre svoje nekalé ciele.

Podarí sa ovečke Shaun a jej stádu odvrátiť Farmageddon na farme Mossy Bottom?

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.