Comeback Avril Lavigne

0
849

Po piatich rokoch je tu s novým singlom.

O tom, že sa po piatich rokoch vracia na scénu Avril Lavigne sme nedávno informovali TU. Teraz sa slová stali skutočnosťou a Avril predstavila skladbu Head Above Water, ktorá je predzvesťou vydania jej nového albumu. K napísaniu tejto skladby ju inšpiroval jej boj s lymskou boreliózou.

“Raz v noci som si myslela, že už zomieram a prijala som to. Moja mama ležala so mnou v posteli a držala ma. Cítila som, ako keby som sa topila. Modlila som sa :’Bože, prosím, pomôž mi udržať hlavu nad vodou’. V tej chvíli som začala písať nový album. Bol to silný duchovný zážitok a odvtedy začali zo mňa prúdiť texty,” povedala Avril, ktorá pomáha ľuďom s rovnakou diagnózou vrámci jej charitatívnej nadácie The Avril Lavigne Foundation.

Singel Head Above Water sa stal po pár hodinách svetovou jednotkou na iTunes a na Youtube zaznamenal cez 2 milióny pozretí a vyzerá to tak, že Avril je späť v plnej zbroji!

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.