19. septembra sa môžeš tešiť na novinku od spoločnosti Apple, a to aktualizáciu na novučičký iOS 13. Predtým ako ti ukážeme aké novinky ťa čakajú, pozrieme sa, aké iPhony sa dočkajú iOS 13. S príchodom novej generácie iPhone 11 sa fanúšikovia obávali, že iOS 13 bude dostupný len pre túto generáciu. Z iOS 13 sa môžu tešiť taktiež majitelia starších modelov, ale bohužiaľ nie všetci. Majitelia iPhone 6S , 6S Plus, a vyššie si tak budu môcť už 19.semptembra nainštalovať novú verziu iOS. Taktiež aj majitelia iPhonu SE si budú môcť vychutnať novú verziu iOSu. Tiež aj iPady Pro 5. a 6. generácie. iPad mini 4. a .5 generácie a tiež iPad Air 2. a 3. generácie.

Tmavý režim

Asi najväčšou novinkou je tmavý režim, ktorý bol od fanúšikov žiadaný už niekoľko rokov a konečne sa ho dočkali! Krásny tmavý režim je navrhnutý tak aby nielenže dobre vyzeral ale aj šetril tvoje oči. Zapnúť si ho budeš môcť jednoducho v ovládacom centre. Tiež pribudne možnosť automatického zapnutia tmavého režimu v noci.

Ovládanie osvetlenia pri fotení

Intenzitu každého efektu osvetlenia, zaostrenie na oči či vyhladenie čŕt tváre. To všetko budeš môcť softvérovo ovládať priamo pri fotení! Influenceri si to určite budú vychvaľovať! Upravovanie fotiek taktiež nezostane bez zmeny. Tu budeš môcť ďalej pridávať filtre a vylepšovať tak svoju fotku.

Zvýšenie výkonu

Apple sľubuje že FaceID bude odomykať iPhone až o 30% rýchlejšie ako to je pri iOS 12. Aplikácie sa otvoria až 2-krát rýchlejšiesúbory pri sťahovaní budú oveľa menšie, čo určite vyhovuje majiteľom iPhonov s menším úložiskom

Zmena taktiež postihne maily, poznámky, mapy, klávesnicu, pripomienky, správy či vlastné úpravy memoji. Nezabudni si 19. septembra aktualizovať iPhone či už ti to tvoj smartphone ponúkne automaticky alebo si tu urobíš manuálne cez:
Nastavenia->Všeobecné->Aktualizácia softvéru.

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.