Poslednú dobu plní Camila Cabello titulky mnohých prestížnych magazínov a teraz prichádza s ďalšou. Tentokrát sa na nás pozerá z coveru Elle, pre ktorý porozprávala aj o svojom súkromí či vzťahu so Shawnom Mendesom. Nečakané, že?! -_-

  • o jej vzťahu so Shawnom Mendesom:

“Ja neviem… ľudia si môžu hovoriť čo chcú. Môžu si domýšľať, ale my zatiaľ budeme žiť naše vlastné životy, užívať si to a budeme do seba zamilovaní tak, akoby sa nikto nedíval. To je to, ako chcem žiť. Nikdy nechcem otvoriť dvere tak, aby mali ľudia pocit, že sú do toho zapojení. Ako som povedala, chcem, aby to patrilo mne a jemu. To je dôvod, prečo o tom mlčím ako ryba – chcem to ochrániť.”

  • o strážení si súkromia:

„Láska je pre mňa tá najposvätnejšia a najcennejšia vec. Vždy chcem cítiť, že moja láska je medzi mnou a tou osobou a nikdy nebude patriť nikomu inému. Akokoľvek mám rada svojich fanúšikov a akokoľvek mám rada ľudí, chcem žiť svoj život čo najnormálnejšie, ako je to možné.“

  • o tom, že na novom albume spolupracovala aj s Edom Sheeranom:

“Pravdepodobne je to jedna z najneuveriteľnejších vecí, ktorá sa mi v živote stala. Ja skrátka milujem jeho hudbu. Plakala som, keď som ho prvýkrát stretla vo svojich 16tich. V čase, keď sme spolu robili skladbu na môj nový album sme už boli priatelia, takže sme sa rozprávali o mojom živote a urobili spolu skladbu, ktorá ho zachytáva. Musela som sa mu otvoriť a cítila som sa preto veľmi zraniteľná, ale o tom jednoducho je skladanie piesní.”

Všetko, čo potrebuješ vedieť o vzťahu Camily a Shawna si prečítaš v septembrovom Kamošovi, práve v predaji!

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.