Pred pár dňami oslávili Hailey Bieber & Justin Bieber ich prvé výročie svadby. Krátko na to austrálske vydanie magazínu Vogue zverejnilo svoje októbrové vydanie, ktorého tvárou je Hailey Bieber. Tá pre časák porozprávala aj o tom, že blokuje svojich haterov na sociálnych sieťach, o tom že uvažuje nad vlastnou kozmetickou značkou a tiež o živote s Justinom, ktorého trápia psychické problémy.

  • o komentároch na sociálnych sieťach:

“Úprimne, istý čas som vypínala možnosť komentovať moje fotky všetkým ľuďom okrem tých, ktorých sledujem. Keď sú tam totiž komentáre, je to lákavé prečítať si ich a to nie je vždy dobré. Snažím sa menej starať o to, čo o mne hovoria a takto je to pre mňa jednoduchšie.”

  • o svojej vlastnej kozmetickej značke:

“Chcem byť proaktívna. Ešte ale neviem, ako sa ponoriť do tohto priestoru. Hovorila som o tom s mojim manželom a on si myslí, že je to priestor, ktorý by som mala preskúmať. Už som si aj urobila nejaký tichý prieskum, ale s nikým som o tom nehovorila. Nechcem totiž prísť do nejakého biznisu ak si nie som istá, že doň môžem priniesť niečo nové. Ešte potrebujem čas, ono to príde prirodzene.”

  • o manželstve a mentálnom zdraví:

“Nikto zvonku nevie, čo sa medzi nami deje. Každé ráno vstávam s tou osobou. Som jediná osoba, ktorá s ním vedie priamy dialóg. To je môj vzťah. Na duševnom zdraví je zložité to, že môže byť ľahké nechať ľudí, aby vás presvedčili o niečom, čo nie je skutočné… Ľudia ma bombardovali tisíckami komentárov o tom, že to s ním nezvládnem, že sa rozvedieme. Ale nikto nevidí to, čo vidím ja. Dvaja ľudia vo vzťahu sú proste dvaja ľudia vo vzťahu. Pracujem na rekvalifikácii procesu myslenia, aby som tomu porozumela.”

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.