Dnes je hviezda svetových rozmerov, no v škole si jeho talent nevšimli. Otec Eda Sheerana zorganizoval výstavu Ed Sheeran: Made in Suffolk, na ktorej si jeho fans môžu pozrieť stovky rôznych predmetov z Edovho života. „Môj otec objavil a priniesol rôzne predmety súvisiace s mojou minulosťou, od mojich detských rokov, cez teenagerské obdobie až po súčasnosť. Je to neuveriteľné, ale vyzerá to, že si odkladal všetko. Dokonca aj moje prvé ručne napísané texty k pesničkám, ktoré som napísal keď som mal 13 rokov. Som rád, že tak urobil,” vyjadril sa Ed.

Medzi vystavenými predmetmi je aj jeho vysvedčenie z Akadémie súčasnej hudby v Guilforde, z ktorého vyplýva, že Ed prepadol zo všetkých šiestich predmetov. Je to fakt veľký paradox a potvrdzuje to, že aj keď v škole nie ste úspešní, v živote to môže byť úplne naopak. Btw peniaze zarobené z tejto výstavy a aj peniaze, ktoré fanúšikovia minú v tamojšom obchode, pôjdu na pomoc deťom, ktoré si nemôžu dovoliť zdravotnú starostlivosť.

Tu je spomínané vysvedčenie, u nich známe ako záverečná školská správa.

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.