Už ťa niekedy rozvalilo na ľadovom chodníku, pri nástupe do autobusu či počas cvičenia na telesnej? Aj celebs sú len ľudia a niekedy zakopnú o koberec alebo sa zamotajú do šiat — a virálne video, na ktorom sa škodoradostne zasmejeme, je na svete!

Známi sú pod drobnohľadom kamier a foťákov, kamkoľvek idú, a tak dnes nájdeš na nete množstvo funky videí, na ktorých tvoji celebritní milošovia padajú jedna radosť. Napríklad taký Shawn Mendes padá na pódiu ako vrece zemiakov takpovediac pravidelne. Známy je jeho pád počas vystúpenia k songu In My Blood z roku 2018. „Chcel som spraviť dojem na člena kapely Foo Fighters Dava, ktorý bol v publiku,“ priznal spevák. „Bol som nervózny z toho, že prišiel na môj koncík, tak mi napadlo, že proste skočím z pódia. Trošku som to neodhadol… Vtipné je, že Dave mi pred vystúpením povedal „Don’t break a leg“, teda „Nezlom si nohu!“ No a to sa skoro aj stalo hahaha!“

Svoje vie aj Billie Eilish, ktorá v apríli vystupovala na festivale Coachella a pred davom sa doslova zosypala! Napokon sa na sebe zasmiala! „Ouch, bolo to temné. Potkla som sa o tú sprostosť, čo chrlí oheň. Ok, poďme tancovať hh!“ napísala neskôr na svoj twitter.

Selena Gomez sa zase potkla na červenom koberci k SAG Awards vo februári 2022, napokon zostala celú noc naboso!

„Nemôžem sa prestať smiať, keď vidím to video,“ komentuje Zendaya záznam, na ktorom sa v Ríme rúti k zemi!

Pád Harryho Stylesa zaraďujú k tým najviac funny v histórii hh! 

Taylor Swift má s pádmi bohaté skúsenosti hh!

Toma Hollanda zase počas tlačovky zradila stolička!

pripravil: peter394

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.