Pol roka od vydania svojho úspešného albumu Thank U, Next potešila Ariana Grande svojich fans úplne novou skladbou. Singel Boyfriend naspievala s duom Social House a zatiaľ čo vo svojom predošlom singli Break Up With Your Girlfriend, I’m Bored lákala mužov na to, aby sa kvôli nej rozišli so svojou frajerkou, teraz priznáva svoju žiarlivosť. 

“Chceli sme urobiť niečo nad vecou, čo odzrkadlí tie obavy z dôvery a strach zo zranenia, pretože máte pocit, že tomu druhému nestačíte…ale tiež je to o tom, aké je to získať niekoho lásku,” povedal o novinke Ariana, ktorá sa v klipe objavuje v oblečení značky Givenchy, ktorej tvárou sa nedávno stala.

Sme zvedaví, či sa aj z tejto pesničky stane hit rovnako ako z niekoľkých posledných singlov, ktoré Ari vydala. Na záver ešte pripomíname, že už o pár dní by mala uzrieť svetlo svetla skladba Angel k filmu Charlieho anjeli, ktorú spolu s Arianou Grande nahrali Miley Cyrus a Lana Del Rey.

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.