Najnovšiu titulku magazínu Elle zdobí Miley Cyrus, ktorá pre časopis nielenže nafotila skvelý photoshoot, ale rozkecala sa preň na rôzne témy. Jednou z nich bola aj jej sexuálna orientácia a s tým spojené jej manželstvo s Liamom Hemsworthom.

“Myslím si, že pre ľudí je veľmi mätúce, že som vydatá. Ale môj vzťah je unikátny. A neviem, či doň ľudí niekedy verejne vpustím, lebo je tak komplexný, moderný a nový, že si nemyslím, že ho ľudia pochopia. Chcem tým povedať – to si ľudia naozaj myslia, že doma v hlúpej zástere varím večeru? Som v heterosexuálnom vzťahu, ale stále ma sexuálne veľmi priťahujú ženy. Spravila som partnerské rozhodnutie. Toto je osoba, ktorá za mnou najviac stojí. Rozhodne nespĺňam kritériá stereotypu manželky. Ani nemám rada to slovo,” povedala. A keďže je manželkou Liama už niekoľko mesiacov, naskytá sa otázka, kedy príde čas na dieťa. A v tom má Miley úplne jasno.

Nechce viac zaľudňovať planétu, ktorú si ľudia sami ničia. “Pri prírodných katastrofách nemáte na výber. Vzdáte sa. A príroda je žena. Ak je nahnevaná, nezahrávajte sa s ňou. Planéta je nahnevaná. Robili sme planéte to isté, čo robíme ženám. Jednoducho si len berieme a berieme a očakávame, že bude stále dávať späť. A to je vyčerpávajúce. Už nemá čo dávať späť. Berieme tejto planéte všetko a to odmietam odovzdať svojmu dieťaťu. Pokiaľ nebudem mať pocit, že moje dieťa bude žiť na Zemi s rybami vo vode, neprivediem na svet ďalšieho človeka, ktorý by sa s tým musel vysporiadať,” uzavrela tému dieťaťa a dúfa, že aj týmito jej slovami aspoň trochu otvorí ľuďom oči a prídu na to, že príroda nie je samozrejmosťou.

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.