Ešte nemal babu

0
3686
Serious male boy teenager young adult outside leaning on a wall wearing a striped jumper

Mám 16 a už tri mesiace chodím s jedným chalanom, ktorý má 13. On však ešte nikdy v živote nemal babu, tak nám to moc nejde… Ja si chodenie predstavujem trochu ináč… Som síce rada, že ho mám, ale teda žiadna výhra to nie je… Chodila som už s viacerými chalanmi, ale toto je asi najhoršie. Neviem, či to má vôbec zmysel… (Kika)

No, ak by som ti mala odpovedať jedným slovom, tak to bude slovíčko NEMÁ. Predstavám 16-ročného dievčaťa nemôže vyhovovať 13-ročný chalan, pretože je psychicky poriadne za tebou vzhľadom na váš rozdielny vek. Mám z teba pocit, že toho chlapca máš iba ako poistku, ako prostriedok na pozdvihnutie sebavedomia, ako dôkaz, že ťa niekto chce a že aj ty niekoho máš! To ale určite  nie sú tie najsprávnejšie dôvody na chodenie. Podľa mňa si teda daj s chodením na chvíľu pauzu a počas nej sa trochu nad sebou zamysli. Roztrieď si položky „dáva“ a „dostáva“ a snaž sa ich dať do rovnováhy. Prestaň sa podceňovať, lebo máš na viac, a neuspokoj sa s málom. Takže čo najskôr sa s tým chalanom rozíď – čím dlhšie ho budeš takto vodiť za nos, tým to bude pre neho horšie, ak ťa má naozaj rád…

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.