Hnusní spolužiaci

0
1488

Dávnejšie sa mi páčil jeden chalan a hovorila som o tom so spolužiakom, a ten mu to, samozrejme, vyklopil! Už rok o toho chalana nemám záujem, každý však vraví, že sa mi stále páči. Na fb si ma nechce pridať k priateľom, stále si myslí, že som doňho. Mám ale frajera, ktorý však nie je z nášho mesta, a decká z triedy mi neveria. A ešte jedna vec… spolužiačkam sa páčili dvaja deviataci a ja som povedala zo srandy, že sa mi páči jeden z nich. A to bol zhodou okolností brat toho, čo si ma nechce pridať na fb!! Teraz si o mne myslia obaja samé sprostosti. Čo s tým? (Larinka, 14)

NIKKI4495 (15): Nič si z toho nerob, lebo keď ťa to bude štvať, budú to naschvál robiť ďalej. A ak si ťa nechce pridať na facebook, kašli naňho a nevtieraj sa mu. Proste sa netráp nad tým, čo si kto o tebe myslí…

BESNÁÁÁ…xD (12): Nenávidím takých, čo sa do každého starajú, domýšľajú si a potom to ešte aj rozširujú. Tvoji spolužiaci aj kamoši sú presne takí. Takže – ignoruj ich! Daj im najavo, že je ti jedno, čo o tebe hovoria, a ich to prestane baviť!

NIKUSH (15): Skús im niekedy predstaviť tvojho chalana! Povedz mu, nech ťa počká po škole, a vychutnaj si potom ich ksichty, ako puknú od závisti. Neboj sa ich, buď sama sebou! Keď ťa nechápu, nájdi si lepších kamošov. Ten rok na základke už vydržíš a potom príde stredná a lepšie časy, ver mi!

BuBuLaCkA_xX (?): Aj mne sa stalo, že ma dávali dokopy s chalanmi, ktorých som videla raz v živote. Zo začiatku to bola sranda, no potom to začalo dosť liezť na nervy. Takže som si to so všetkými jednoducho vydiskutovala. A bol pokoj!

MIRO (16): Mala by si mu napísať správu, že nie je pravda, čo sa hovorí,  a nech si nemyslí, že si doňho. Okrem toho, načo si ho chceš pridať na fb? Máš frajera a školu a určite aj nejakých super kamošov – prečo sa nevenuješ im a riešiš, čo si o tebe myslia iní?

TOM (13): Čo najskôr vymeň svojich „kamošov“! Ak púšťajú von tvoje tajomstvá a dokážu o tebe šíriť takéto koniny a ani ti neveria, je načase, aby si s tým niečo spravila! Buď im ešte daj šancu, alebo choď vlastnou cestou. Držím palec!

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.