Cool lízanky s hračkou

0
909

Miluješ sladkosti a super sa tešíš na hračku, ktorú nájdeš vnútri? Poteší ťa aj drobná hračka, ktorú si pridáš do zbierky, alebo daruješ mladšiemu súrodencovi? Tak práve pre teba sú tu LÍZANKY CHUPA CHUPS SURPRISE!

Urob si radosť lízankou Chupa Chups Surprise s roztomilou hračkou – ulahodíš svojmu maškrtnému jazýčku a hračka ti otvorí brány do magického sveta nezvyčajných príbehov! Chupa Chups Surprise v sebe ukrýva klasickú 12 g lízanku v obľúbenej jahodovej príchuti a malú hračku.

Kolekcia hračiek sa mení každý rok – tohtoročná s názvom Wild Fantazy je jednou z najfarebnejších vôbec. Tvorí ju celkovo 16 figúrok jednorožcov a iných fantastických zvierat. Ktorú z nich rozbalíte tentoraz? A podarí sa vám ich zozbierať všetky? Lízanky s prekvapením Chupa Chups Surprise Wild Fantazy kúpite v sieti predajní Tesco a Coop Jednota.

POZOR! NA KAMARATWEB.SK MÁME SÚŤAŽ O BALÍČKY CHUPA CHUPS! Urob radosť sebe alebo svojmu súrodencovi – venuj mu balíček napríklad za dobré vysvečko!

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.