MAZNÁČIKOVIA 2 od dnes v kinách!

0
1183

Práve dnes má premiéru dvojka úspešného rodinného animáku TAJNÝ ŽIVOT MAZNÁČIKOV!

(from left) Snowball (Kevin Hart), Daisy (Tiffany Haddish) and Pops (Dana Carvey) in Illumination’s The Secret Life of Pets 2, directed by Chris Renaud. Credit: Illumination and Universal Pictures

Z prvého dielu vieme, čo robia naši zvierací kamaráti vtedy, keď nie sme doma. Ak vás to nastrašilo, tak sa pripravte na ďalšie veľké prekvapenie! V dvojke zistíte, ako sa vaši miláčikovia vyrovnávajú s veľkými emóciami. A – sú to poriadne drámy!

Teriér Max sa horko ťažko vyrovnal so skutočnosťou, že nie je jediným obľúbencom svojej paničky Katie, a už sú na obzore ďalšie nečakané zmeny. Najskôr sa k nim nasťahoval ten chlap. Potom Katie začala priberať a na nejaký čas odišla. Keď sa vrátila, priviezla so sebou nejaké malé dieťa. Keďže bolo totálne bezbranné a neschopné, začal ho Max na každom kroku strážiť a chrániť. Z neustálych starostí si vytvoril nervový tik, na ktorý veterinár Maxovi naordinoval pobyt na dedine. Veľká chyba! Pobyt v prírode znamená pre každé mestské zviera doslova peklo, spôsobované nepriateľskými dedinskými zvieratami!

Ani Maxovi kamaráti z prvého dielu nezažívajú najlepšie časy. Jeho psia láska Gidžetka dostane na stráženie Maxovu najobľúbenejšiu hračku, ktorá nedopatrením skončí v byte plnom zúrivých mačiek. Gidžetka prestrojená za mačku musí teda zahájiť záchrannú akciu.

Panička bieleho králika Snowballa sa zase našla v Superhrdinoch. Oblieka ho do smiešnych oblečkov. To by Snowballovi až tak nevadilo, keby za ním kvôli jeho superhrdinskej povesti neprišla fenka Daisy a nepožiadala ho o pomoc s misiou, na ktorú prezlečený králik za superhrdinu nemôže stačiť!

Ak majú obstáť, musí sa Max, Gidžetka a Snowball postaviť svojim vlastným strachom a obavám. V prvom rade ale zažijú kopec psej, mačacej, škrečkovskej a vtáčej zábavy v príbehu, po ktorom sa už nikdy na svojich chlpatých parťákov nebudete pozerať rovnakými očami!

Tajný život maznáčikov 2 vznikol aj vďaka fenomenálnemu úspechu prvého dielu. Jeho tvorcovia z Illumination Studios majú na úspechy patent, keďže v ich hlavách sa zrodili filmy ako Mimoni, Spievaj, alebo Grinch!

V slovenskom dabingu zaznejú také hviezde hlasy ako napríklad PETER SKLÁR, MARTIN KAPRÁLIK, GABIKA DZÚRIKOVÁ, PETER RÚFUS, DANO DANGL, MICHAL HUDÁK, PETRA POLNIŠOVÁ, či TÁŇA PAUHOFOVÁ!

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.