KHLOE KARDASHIAN opäť čelí obvineniam!

0
2332

O veľkom škandále v klane Kardashianiek ,kedy – vtedy budúcu mamičku mladšej sestry Kim Kardashian (38)  , Khloé Kardashian (34) pár dní pred  pôrodom podviedol jej už teraz ex priateľ Tristan Thompson (28) už všetci vieme. No čerstvá mamička ročnej True Thompson stále čelí obvineniam a klebetám.

Podľa najnovších informácií Khloé Kardashian obvinili z údajného podvádzania s Tristanom, ktorý mal mať v tom čase ešte stále neukončený vzťah s jeho ex priateľkou Jordan Craig (27) , s ktorou má malého syna Prince-a Thompson-a (2).

Vzťah Khloé a Tristana bol ako z rozprávky, Khloé sa nebála povedať , že si dokáže s otcom jej bábätka predstaviť vzťah dokonca ich života. No Tristan asi nemal rovnakú víziu ako jeho už ex priateľka. Počas jej tehotenstva ju podviedol dokonca až 5x, no Khloé mu to aj cez to všetko dokázala odpustiť, aby ich vzťah mohol naďalej pokračovať. No podľa blízkeho zdroja ich vzťah vyzeral iba na oko harmonicky a po romániku Tristana s Jordyn Woods (21) , ktorá je zhodou okolností rodinná priateľka celého klanu a bývala najlepšia kamarátka Kylie Jenner (21) si tolerantná Khloé povedala dosť. Podľa všetkých to bola jej posledná kvapka trpezlivosti a po tomto čine sa ich na oko harmonický vzťah rozpadol.

Khloé má už zrejme celej tejto situácie dosť a tak na svojom instragrame pred pár dňami zverejnila svoju pravdu v poste na my story.

,, Stretla som sa s Tristanom , pretože sa rozhodol so mnou ísť na rande na slepo , ktoré nám dohodol náš spoločný priateľ. Na našom stretnutí mi Tristan povedal ,že mal ex priateľku , ktorá bola s ním tehotná. Očividne som sa zdráhala , aby sme pokračovali v stretávaní alebo začali vzťah. Obhajoval sa predo mnou ,že vzťah bol už dávno predtým , než sme sa stretli. Povedal mi aby som sa porozprávala s jeho najbližšími takzvaným vnútorným kruhom.

,,Obchodný partner jeho najlepšieho priateľa a dokonca aj jeho mama mi povedali ,že on a jeho ex sa rozišli ešte predtým ako sme sa stretli. Toto je moja pravda , ktorej som verila a aj verím“ vysvetľuje Khloé.

“Ak to z nejakého dôvodu nie je pravda , tak som úplne sklamaná ,že Tristan a jeho najbližší by dokázali klamať v niečom takomto. Modlím sa aby moja pravda bola skutočná. Pán vie ,že sa modlím, ale teraz neviem čomu mám veriť.“ píše sklamaná Khloé v ďalších riadkoch.

Pripravila: annie

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.