Fanúšikovia Game of Thrones sa môžu zapojiť do reálnej hry o tróny

0
948

Čakanie na každú novú sériu Hry o tróny je únavné a zdĺhavé. O to viac teraz, keď vieme, že nová séria bude zároveň posledná. Tvorcovia Game of Thrones sa preto rozhodli fanúšikom čakanie na 8. sériu seriálu trochu spestriť a pripravili si pre nich naozajstnú hru o tróny. Stanica HBO vymyslela hru, v rámci ktorej ukryla na rôznych miestach po celom svete 6 železných trónov a fanúšikov vyzýva, aby ich našli.

Šikovným ľuďom, ktorí sa výzvy hneď chytili sa doposiaľ podarilo vypátrať štyri tróny, a to v Spojenom kráľovstve, Španielsku, Švédsku a Brazílii. Kde sú zvyšné dva zatiaľ nie je jasné a ak máš voľno a dosť peňazí na cestovanie, môžeš sa ich vybrať hľadať aj ty. Na stránke forthethrone.com nájdeš všetky indície, vďaka ktorým sa k trónom môžeš dopátrať. Ak voľno a peniaze nemáš, bež si do stánku po novučičkého aprílového Kamoša, v ktorom sa venujeme aj poslednej sérii Game of Thrones.

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.