PewDiePie už nie je kráľom YouTube-u!

0
1058

YouTuber PewDiePie mal úctyhodných 5 rokov najodoberanejší kanál na YouTube. Zatiaľ čo v decembri 2013 mal 18 miliónov odberateľov, dnes ich má približne 90 miliónov. Aj napriek takémuto veľkému číslu mu už titul kráľa YouTube nepatrí. Ešte v roku 2017 sa kanál produkčnej spoločnosti T-Series stal účtom s najväčším počtom zhliadnutí. Najnovšie sa tento kanál stal aj najodoberanejším a indická produkčná spoločnosť venujúca sa produkovaniu hudby a filmov pre Bollywood má pred PewDiePie náskok síce iba o niekoľko tisíc odoberateľov, ale predsa.

T-Series je tak najsledovanejším YouTube kanálom, čo sa však môže každú chvíľu zmeniť a do vedenia sa tak môže opäť dostať slávny YouTuber. Sledovať súboj v počte odoberateľov kanálov PewDiePie a T-Series môžeš sledovať na live streame. Podľa odhadov by však mal rýchlejšie rásť účet T-Series a v priebehu júna by mal prekročiť magickú hranicu 100 miliónov sledovateľov.

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.