Sam Smith sa necíti ako muž a ani ako žena

0
1119

Sam Smith patrí k spevákom, ktorí otvorene hovoria o svojej homosexuálnej orientácii a nehanbia sa za ňu. Veď prečo by aj mali. Najnovšie sa v instagramovej relácii I Weigh Interviews rozhovoril o svojo pohlaví. “Keď som videl slovo nebinárny, genderqueer, a prečítal som si o tom a počul som týchto ľudí hovoriť, povedal som si, ‘Do čerta, to som ja’. Nebinárny, genderqueer, je, keď sa neidentifikujete rodom. Keď vy ste len vy,” otvorene priznal. “Ste zmesou všetkých rôznych vecí. Ste svojím vlastným špeciálnym stvorením. Takto to vnímam. Nie som muž, ani žena. Myslím, že som niekde medzi tým. Vždy som bol veľmi slobodný, keď išlo o moju sexualitu, tak som sa to pokúsil premeniť aj do mojich myšlienok,” povedal Sam.

V rozhovore tiež šokoval priznaním, že ako tínedžer nebol spokojný so svojim telom a ako 12-ročný podstúpil liposukciu. “Len dva týždne po zároku som sa vrátil späť na svoju pôvodnú váhu, pretože som nezmenil svoj vzťah k jedlu,” zaspomínal si. No, Sam je plný prekvapení.

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.