Hero Fiennes Tiffin: Komentáre na Instagrame nečítam

0
6001

Hero Fiennes Tiffin to už čoskoro rozbalí na filmových plátnach v kinohite After: Bozk. Tomuto filmu a jeho hlavným hrdinom sa venujeme v marcovom Kamošovi na celej dvojstrane a kým si zbehneš do stánku po svoj výtlačok, čítaj ochutnávku z Herovho najnovšieho interview.

  • o Hardinovi Scottovi – jeho postave vo filme After:

“Musel som sa naučiť nehodnotiť svoju postavu, pretože sú chvíle, kedy to chcete robiť. Najmä keď ste na pľaci a hráte tú postavu. Obzvlášt pri postavách ako je Hardin. Ale bolo skvelé hrať to. Hardin je miestami trochu nelogický a impulzívny a musel som sa do toho dostať.”

  • o komentároch na svoju osobu:

“Nečítam veľmi komenty na Instagrame. Sú veci, ktoré by ste mali počuť od ľudí, keď sa s nimi stretnete. A sú tiež veci, ktoré by ľudia mimo klávesnice nepovedali. Zaujímajú ma preto len tie veci, ktoré mi ľudia povedia do očí. To veľmi oceňujem. Ostatné je pre mňa neprirodzené.”

  • o sláve:

“Náhla sláva, ktorá odrazu prišla, bola ohromujúca. Ale, viete, všetko je v pohode 🙂 “

  • o romantických scénach:

“Pri herectve je jedno, či sa cítite trápne, či ste nahnevaní alebo či sa hanbíte a cítite nepríjemne pri natáčaní intímnych scén. Ste tam kvôli práci rovnako ako všetci ostatní a musíte to robiť.”

Viac o Herovi a ostatných hercoch z filmu After: Bozk, ako aj o samotnom filme, sa dočítaš na v marcovom Kamošovi – práve v predaji!

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.