Zara Larsson predstavila novinku Ruin My Life

0
858

V klipe ukázala svoje ženské zbrane.

Len pred pár dňami zverejnila Zara Larsson svoju novinku Ruin My Life. K singlu, ktorý má fanúšikov navnadiť na jej nový album, zverejnila hneď aj klip. “Toto video pre mňa znamená skutočne veľa. Som nadšená, že konečne mohlo zničiť môj život,” povedala Zara s odkazom na názov pesničky.

“Singel je o tom, či zotrvať alebo odísť zo vzťahu, ktorý pre vás skutočne nie je dobrý, ale vy si nemôžete pomôcť a stále hľadáte dôvod, prečo sa k nemu vrátiť. Či už to je milenec, s ktorým ste sa práve vyspali, alebo človek, ktorého nejakým spôsobom milujete. Čo sa týka mojich piesní, som veľmi opatrná v tom, čo v nich zdieľam. Nechcem, aby mladé dievčatá a ženy počúvali skladby, v ktorých propagujem zlé vzťahy a hovorím im, že je v poriadku, ak sa vrátia k niekomu, kto za to nestojí. Chcem však byť umelcom, ktorý hovorí o niečom, čím si sám prešiel,” hovorí Zara, ktorej tretia štúdiovka by mala vyjsť budúci rok a bude obsahovať aj jej spoluprácu s Charli XCX.

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.