Manželská kríza

0
1426

Justin & Hailey Bieberovci patria medzi najsledovanejšie páry šoubizu a preto médiám neušlo, že to medzi nimi momentálne nie je najlepšie. Pred pár dňami totiž Justin zavesil na svoj Instagram príspevok o tom, že prežíva ťažké chvíle a chce, aby o tom jeho fanúšikovia vedeli a modlili sa za neho. “Cítim sa zvláštne a odpojený od vonkajšieho sveta,” napísal Justin, ktorý bojuje s depresiami. Vždy nad týmito stavmi zvíťazil a dôveruje Bohu, takže verí, že aj modlitby fanúšikov zafungujú.

To, že to medzi manželmi nefunguje potvrdzuje aj to, že si Hailey vyrazila na žúrku s Kendall Jenner, zatiaľ čo Justin sedel doma. A aj keď Hailey na tieto správy reagovala slovami, že ľudia nemajú veriť všetkému, čo si prečítajú, my tomu veríme. Nenasvedčujú tomu len Justinove slová, ale aj ich najnovšie fotky z parku, v ktorom sa hádali a obaja pôsobili veľmi nahnevane, vyčerpane a smutne. Snáď sa už čoskoro všetko zlé na dobré obráti.

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.