Svetová premiéra Avengers: Endgame

0
1170

Los Angeles má za sebou svetovú premiéru Avengers: Endgame. Po červenom koberci sa na predstavení záverečnej časti Avengerov všetky hlavné hviezdy filmu – okrem Toma Hollanda. Ten sa premiéry nemohol zúčastniť kvôli povinnostiam na natáčaní Chaos Walkin v Atlante. “Ďakujem, že som mohol byť súčasťou tohto úžasného dobrodružstva. Naozaj mi to zmenilo život a nikdy som si ani len nepredstavoval, že sa niečo také môže stať mne. Dúfam, že premiéra bola taká úžasná ako tá naposledy,” odkázal Tom cez video všetkým, ktorí sa premiéry zúčastnili – od Chrisa Evansa až po Brie Larson. Na slávnostné premietanie Avengerov prišla podporiť svojho manžela Liama Hemswortha Miley Cyrus a na evente sa ukázala aj snúbenica Chrisa Pratta, Katherine Schwarzenegger.

Neskôr sa všetci presunuli pred TCL Chinese Theater, kde, ako býva zvykom, všetky hlavné hviezdy tejto marvelovky nechali odtlačky svojich dlaní a svoj podpis v cemente.

Kinohitu Avengers: Endgame sa venujeme aj v májovom Kamarátovi – už v predaji!

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.