Najsledovanejší ježko na Instagrame zomrel

0
2978

Ježko Mr. Pokee, ktorý mal na Instagrame vyše 1,3 milióna sledovateľov zomrel na infekciu. Chutnučký a neskutočne fotogenický jež mal fanúšikov po celom svete a vďaka svojej majiteľke robil ľuďom každý deň krajší prostredníctvom vydarených fotiek, na ktorých bol večne vysmiaty. Pokee si rozumiel nielen s ľuďmi, ale aj ostatnými zvieratami. Po operácii, ktorú musel absolvovať, dostal infekciu krvi, ktorá nad jeho malým telíčkom zvíťazila.

Toto je zrejme tá najťažšia vec, ktorú som kedy musela urobiť. Pokeemu diagnostikovali baktériu po tom, čo absolvoval operáciu úst. Predtým bol veľmi živý, mal sa dobre, no baktériu nedokázali zistiť úplne presne. Veterinár mu nasadil lieky, ale z ničoho nič sa Pokee začal cítiť ešte horšie. Pamätajme si ho tak, ako by si to sám želal. Ako milého malého kamoša, ktorým bol. Odpočívaj v pokoji, anjelik,“ napísala jeho majiteľka. RIP Pokee.

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.