Poznáš EMPATIKA?

0
2042

Milan ‘’Empatik’’ Filipeje má 24, precestoval 53 krajín sveta, žil dva roky v Kanade, priateľku ma z Južnej Kórei, podniká a momentálne chystá svoj prvý album, ktorému prvý singel vyšiel pred pár dňami tu:

Hneď po škole začal žiť a pracovať v Nemecku, kde si kúpil svoje prvé auto a precestoval takmer všetky štáty v západnej Európe. Skúsil prácu na Slovensku, kde dal po desiatich mesiacoch výpoveď, vybavil si víza do Kanady, kde začal žiť a pracovať. Na druhom konci sveta si dokonca našiel priateľku, ktorá pochádza z ďalšieho konca sveta z Južnej Kórei. Sú spolu takmer tri roky a precestovali spolu celú Kanadu, USA, Áziu a časť Európy.

Keď sa vrátil z Kanady domov, začal podnikať s technologickými 5D a 9D kinami a VR (virtuálnou realitou) a momentálne má prevádzky vo viacerých mestách na Slovensku. Tento nápad prišiel práve z Južnej Kórei. Jeho vášňou sú cestovanie a hudba a preto, pokiaľ si budeš chcieť pozrieť fotky z rôznych kútov sveta, navštív jeho Instagram: @Empatik alebo YouTube kde vystupuje tiež pod týmto umeleckým menom.

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.