Keith Flint zo skupiny The Prodigy už nie je medzi nami

0
1656

Je to smutná správa pre všetkých milovníkov nie len hlasnej elektronickej hudby, vypeckovaných basov a kontroverzných videoklipov. Spevák a frontman obľúbenej britskej skupiny The Prodigy, Keith Flint, nás navždy opustil. Jeho telo našli dnes ráno. “Dorazili sme tam a, bohužiaľ, našli sme telo 49-ročného muža. Informovali sme o tom jeho príbuzných,” povedal policajný hovorca z Essexu. Správu potvrdili aj ostatní členovia The Prodigy. “S hlbokým šokom a veľkým zármutkom potvrdzujeme smrť nášho brata a najlepšieho priateľa Keitha Flint. Bol skutočným priekopníkom, novátorom a legendou. Bude nám navždy chýbať,” napísali.

Neskôr spoluzakladateľ skupiny, Liam Howlett, potvrdil, že Keith si siahol na život sám. “Tie správy sú pravdivé. Nemôžem uveriť, že toto hovorím, ale náš brat Keith si cez víkend sám zobral život. Som v absolútnom šoku, nahnevaný, zmätený a mám zlomené srdce…” vyjadril sa. Rodine a všetkým blízkym Keitha želáme úprimnú sústrasť.

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.