Chceš dať po zime dole kilá?

0
752

IPomaly ide plavková sezóna a ty si v zime dala pár kíl navyše? Jasné… potrebujem dobrú DIÉTU!!!

Toto musíš vedieť Existuje strašne veľa diét. Niektoré zaberajú super a rýchlo, iné pomalšie… Ktorú si vybrať? Mal/a by si vedieť, že v podstate žiadna rýchla a drastická diéta a hladovka nie je pre vyvíjajúceho sa človeka (a to ty si!) zdravá. Môže ti trvalo poškodiť organizmus a to určite za cenu pár kíl dole nestojí. Pozor aj na tvoj zdravotný stav – niektoré diéty sú úplne nevhodné pre cukrovkárov, pre ľudí s nízkou hladinou železa… Taktiež musíš vedieť, že každý organizmus je originál, čiže diéta, ktorá zázračne zabrala u kamošky, nemusí rovnako zabrať aj u teba!

Breussova diéta


Patrí medzi najdrastickejšie. V podstate je to hladovka, pri ktorej sa prijímajú iba zeleninové šťavy. Táto detoxikačná a odtučňovacia kúra by mala trvať 42 dní, aby sa telo úplne vyčistilo. Mnohým ľuďom na prečistenie však stačia aj 3 alebo 6 dní tejto diéty. Pred natáčaním novej série „Riverdale“ sa s touto diétou popasovala CAMILA MENDES!

„Ak pôjdete na túto diétu, budete mať veľmi málo energie. Aj preto pri nej nesmiete športovať,“ vraví Camila.

Všetko o diétach a oveľa viac konkrétnych diét máš v MARCOVOM KAMOŠOVI!

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.