Dvojnásobná radosť! Billie Eilish prekvapila fanúšikov, keď neočakávane zverejnila dva nové akustické songy. Prvý z nich má názov TV a fanúšikovia ho už mohli počuť začiatkom júna na jej koncerte v Manchesteri. Melancholická skladba je konečne oficiálne vonku a Billie v nej spieva o tom, že nemá chuť sa s nikým rozprávať a chcela by len pozerať telku. Má strach z toho, čo bude. Zaujímavý je záver, v ktorom počuť záznam zo spomínaného koncertu v Manchesteri, kde s ňou tento song spievajú tisícky fanúšikov.

Druhou z noviniek od Billie je song The 30th. Je to prvá vec, ktorú speváčka s jej bratom Finneasom napísali po vydaní albumu Happier Than Ever. Názov The 30th dostala kvôli tomu, že ju vytvorili 30. decembra a tiež preto, že sa 30. novembra stalo niečo, čo bolo tou najneopísateľnejšou vecou, akú mohla vidieť a zažiť. Bola ňou autonehoda.

Vydať tieto dve skladby sa Billie Eilish rozhodla niekedy v máji, keď bola vo svojom súkromnom lietadle spolu s jej mamou a asistentkou Laurou.

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.