Speváčka Sima už v minulosti spomínala negatívne skúsenosti s modelingovou agentúrou. Nikto však netušil, že majiteľmi bola sexuálne zneužívaná. Teraz sa rozhodla povedať svetu celú pravdu a varovať mladé dievčatá pred tým, čo sa stalo jej počas spolupráce s modelingovou agentúrou Exynet, neskôr premenovanej na Lara Models. „Najskôr ma zavolali spievať na ich akciách. Mala som štrnásť. Začalo sa to asi po pol roku. Bolo to pre mňa prvýkrát. Zneužívanie trvalo do mojich sedemnástich rokov,“ povedala Sima pre Markízu a následne sa rozplakala. „Vždy to skončí takto, keď mám o tom rozprávať.”

Sima počas rozhovoru neudržala slzy.

“Trvalo to do mojich sedemnástich rokov. Celé tie tri roky sa mi vyhrážal, ukázal mi, že má doma zbraň. Mali to dokonale premyslené aj s Martinou, ako manipulovať s 13 až 14-ročnými deťmi,“ hovorí Sima, ktorá sa prešla peklom a vyzýva dievčatá s podobnou skúsenosťou, aby sa nebáli a o sexuálnom zneužívaní prehovorili. “Viem, ako sa cítite. Ale chcem vás vyzvať, aby sa každé jedno dievča, čo má rovnakú alebo podobnú skúsenosť, prihlásilo na polícii. Len tak sa dočkáme spravodlivosti a zastaví sa to,” uzavrela.

O tom, ako sa Sime darí dnes si prečítaj v Zimnom magazíne Kamaráta!

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.