Music News

6ix9ine sa priznal!

Za všetky obvinenia mu teraz hrozí basa až na 47 rokov.

Tekashi, ktorý je už od novembra vo väzbe, vypovedal minulý týždeň na newyorskom súde, no detaily jeho výpovede však súd zverejnil až teraz. 6ix9ine sa na súde priznal k všetkým deviatim obvineniam, ktorým čelí. Medzi nimi aj k členstvu v násilníckom pouličnom gangu, a tiež k tomu, že sa v rámci neho podieľal na pokuse o vraždu člena konkurenčného gangu, na predaji drog a krádežiach. Priznaním sa chce minimalizovať svoj trest, keďže mu hrozí až 47 rokov odňatia slobody.

„Robil som to preto, že som si chcel udržať alebo zvýšiť svoje postavenie v Nine Trey,“ povedal pred súdom. „Ospravedlňujem sa súdu, všetkým, ktorým som ublížil, mojej rodine, priateľom aj fanúšikom za to, čo som spravil, a za to, čo som dovolil, aby sa stalo,“ povedal na súde. Jeho priznanie viedlo k tomu, že jeho súd je presunutý zo septembra 2019 na január 2020. Dovtedy zostane dúhový raper vo federálnom väzení na utajenom mieste, čím chce súd predísť snahe o pomstu zo strany iných členov jeho gangu. Paradoxom je, že ak by mu súd vymeral najvyšší trest, teda 47 rokov, na slobodu by sa Tekashi dostal ako 69-ročný.

Prečo sa vlastne dostal do basy? Čo všetko vyviedol? To sa dočítaš v Zimnom magazíne KAMARÁTa!

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.