Maroon 5 na Super Bowle už dnes!

0
628

Finále severoamerickej futbalovej ligy, ktoré poznajú mnohí ako Super Bowl, je jednou z najsledovanejších športových udalostí roka. Priamy prenos každoročne sleduje viac ako 100 miliónov ľudí po celom svete a v Spojených štátoch ide často o najsledovanejší televízny program roka. Každý rok vystupujú na tomto podujatí samé áčkové hviezdy sveta a ani tento rok tomu nebude inak. Počas 13-minútovej polčasovej prestávky predvedú obrovskú hudobnú šou Maroon 5.

Adam Levine počas nácviku vystúpenia.

Popri nich si svoje odohrajú aj na štadióne Mercedes-Benz v Atlante aj Travis Scott a Big Boi zo skupiny OutKast. Priamy prenos zo zápasu a taktiež z polčasovej prestávky začne dnes o 23:30 nášho času. Ak dúfate, že zo Super Bowlu zaznie aj jeden z najväčších hitov Maroon 5 minulého roka, skladba Girls Like You, na ktorej hosťuje Cardi B, nepotešíme vás. Skladbu síce chalani možno odohrajú, ale bez Cardi B. 

Generálka Maroon 5 na Super Bowl 2019.
Generálka Maroon 5 na Super Bowl 2019.

Tá totiž odmietla vystúpiť a dôvodom je postoj NFL k hráčovi a politickému aktivistovi Colinovi Kaepernickovi, ktorý je hráčom za tím San Francisca a v auguste 2016 na začiatku zápasu počas hymny Spojených štátov pokľakol namiesto toho, aby sa postavil. Podľa vlastných slov chcel týmto gestom vyjadriť protest proti policajnej brutalite proti Afroameričanom a množiacim sa prejavom rasizmu, ktoré zosilneli po príchode Donalda Trumpa na politickú scénu. Na podporu jeho protestu, kvôli ktorému sa teraz súdi, odmietla vystúpiť tak Cardi B, ako aj Jay-Z, Rihanna či Pink.

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.