Bella Thorne nedostala rolu kvôli svojej orientácii

0
1216

O tom, že je Bella Thorne bisexuálka sa vie už od leta 2016. A pretože svoju orientáciu netají a nehanbí sa za ňu, najnovšie vydanie magazínu Gay Times patrí práve jej. Okrem iného sa v ňom rozkecala aj o svojom vzťahu so svojou ex, YouTuberkou Tanou Mongeau, a tiež o vzťahu s jej súčasným frajerom, Mod Sunom.

  • o bifóbii – strachu ľudí z bisexuálov:

“V odvetví, v ktorom pracujem som už niekoľkokrát pocítilia z ľudí bifóbiu. Stalo sa mi, že som sa uchádzala o nejakú rolu a ešte som len vošla do miestnosti a hneď môj konkurz zrušili. Ale musím povedať, že sa to nikdy nestalo štýlom, že by niekto povedal: ‘No, takže ty si bisexuálka, teba nevezmem.’ Ale z ľudí je bifóbiu cítiť. Tým, ako sa k vám správajú. Ako sa na vás pozerajú. V tomto biznise je toto veľmi zrejmé.”

  • o vzťahu s Tanou a Modom:

“Nemyslím si, že niekedy niekto skutočne pochopí, aké spojenie mám s Modom alebo s Tanou. Áno, vtipkujeme spolu o polygamnom vzťahu, ale nie sme typy, ktoré musia všetko nálepkovať a pomenovávať to slovami. Je to to, čo to je.”

  • o Instagrame:

„Nebudem klamať, Instagram ma nikdy neukľudňoval. Nikdy som si nehovorila, že sa cítim príjemne, keď si čekujem Instagram. Väčšinou sa vďaka Instagramu cítim veľmi nepohodlne. Áno, je milé vedieť, čo všetci práve robia. Ale napriek tomu vždy, keď si v noci pozerám sociálne siete, skončím veľmi smutná. Niečo ma na tom deprimuje a tak nakoniec vždy skončí telefón otočený dolu displejom na posteli.“

Nezabudni, že Bellu Thorne nájdeš aj v Zimnom magazíne Kamoša – práve v stánkoch!

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.