Včerajšok patril Selene Gomez a vydaniu jej skladby Lose You To Love Me, v ktorej sa lúči s Justinom Bieberom. Melancholická novinka vyšla hneď aj s klipom, ktorý bol natočený na iPhone. Z textu songu je jasné, že Sel v ňom spieva o Justinovi a je pre ňu veľmi osobný. “Potrebovala som ťa stratiť, aby som sa našla. Vložil si oheň do mojich lesov a nechal ho horieť. Dala som ti všetko a oni to vedeli. Potom si ma roztrhal a teraz sa to ukazuje. Po dvoch mesiacoch si nás nahradil. A teraz je to zbohom, je to zbohom pre nás,” znie v pesničke. A reakcia Hailey Bieber na tento text na seba nenechala dlho čakať.

Selena a Hailey si posielajú nepriame správy.

Justinova manželka na svojom Instagrame uverejnila skladbu s názvom I Will Kill You, čo znamená “Ja ťa zabijem,” na čo Selena reagovala zverejnením správy, v ktorej píše: “Pozrite sa, ako sa ma nepriateľ snaží strhnúť alebo to sa jednoducho nestane. Nie dnes. Nie nabudúce.” Neskôr sa k situácii ešte vyjadrila počas svojho live prenosu, kedy ľuďom odkázala, aby na seba boli láskaví a neboli voči sebe neúctiví a nemravní. Povedala, že nikdy nebude stáť za ženami, ktoré znevažujú iné ženy, čím reagovala na nepriamu správu, ktorú jej poslala Hailey počúvaním skladby I Will Kill You. Či bude dráma medzi Selenou a Hailey pokračovať budeme pozorne sledovať a informovať ťa.

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.