Najočakávanejšie albumy konca roka 2018

0
819

Kto sa stihne do konca tohto roka postarať o novú hudbu?

Albumy hudobníkov prichádzajú na trh jeden po druhom a všetci tí, ktorí sľúbili fanúšikom album v roku 2018, no ešte ho nevydali, majú už len málo času na to, aby to stihli. Tu je zoznam najočakávanejších albumov, ktoré by mali vyjsť do konca tohto roka!

 • Rita Ora
  Vydanie svojho druhého albumu Phoenix Rita už niekoľko krát odložila. Konečne sa ho už ale dočkáme 23. novembra.

 • Zayn
  Priaznivci Zayna už dlhé mesiace očakávajú jeho novú hudbu. Ešte v marci sa vyjadril, že svoju druhú štúdiovku má skoro dokončenú. Jej názov a ani dátum vydania však neprezradil, ale mal by sa volať Zayn 2.0. Očakáva sa teda, že nová hudba Zayna príde na trh ešte do konca tohto roka a podľa jeho vydavateľstva to vyzerá veľmi optimisticky. Tak uvidíme.

 • Clean Bandit
  Druhý album What Is Love od Clean Bandit sa k fanúšikom dostane 30. novembra.

 • Little Mix
  Baby z Little Mix momentálne robia na posledných detailoch ich nového CD, ktoré sa v obchodoch a na nete objaví 16. novembra a bude sa volať LM5. Ochutnávkou z tohto albumu je ich aktuálny singel s Nicki Minaj – Woman Like Me.

 • Olly Murs
  You Know I Know – to je názov dvojCD Ollyho Mursa, ktoré britský spevák zverejní 9. novembra.

 • Imagine Dragons
  Ako sme vás už informovali, 9. novembra príde na trh aj CD s novou hudbou od Imagine Dragons – Origins.
Cover albumu Origins.
 • Avril Lavigne
  Comebackom tohto roka je určite návrat Avril Lavigne, ktorá prinesie svojim fanúšikom novú hudbu do konca tohto roka. Malo by ísť o jej najosobnejší počin, aký kedy vydala.

Okrem týchto albumov sa v blízkej dobe očakávajú aj CDs od Seleny Gomez, Simy, Louisa Tomlinsona, Slzy, Charli XCX, Aless či Ashley Tisdale. Ide o umelcov, ktorý ohlásili vydanie nových albumov ale nekonkretizovali dátum ani názov.

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.