Mama Demi Lovato prehovorila

1
1223

… o osudnom dni, kedy sa Demi predávkovala.

Predávkovanie Demi Lovato šokovalo takmer celý svet, no najhoršie túto informáciu prijala, pochopiteľne, jej mama. Od udalosti prešlo už niekoľko týždňov a Dianna de la Garza sa k tomu, čo sa udialo, verejne vyjadrila.

„Stále sa o tom ťažko hovorí. Trasiem sa pri spomienke na deň, keď sa to udialo. Bolo to niečo, čo som nečakala, že raz budem počuť o svojich deťoch. Bola som v šoku a nedokázala som rozprávať. Okamžite sme utekali za ňou. Keď som dorazila do nemocnice, Demi nevyzerala dobre. Povedala som jej, že som pri nej a že ju ľúbim a ona mi povedala, že ma tiež ľúbi. Vtedy mi napadlo, že to nebude až také zlé. Nasledujúce dva dni sme však netušili, či to prežije. Modlila som sa a myslím si, že Demi to prežila aj vďaka modlitbám a aj vďaka skvelému tímu lekárov. Je šťastná a zdravá. A pracuje na tom, aby bola triezva. Dostáva pomoc, ktorú potrebuje,“ povedala Dianna a dodala, že drogy sú v Amerike veľmi rozšírené a treba s tým niečo začať robiť.

1 komentár

  1. […] osudnej noci, kedy sa Demi Lovato predávkovala, ubehli už viac ako dve mesiace. Po tom, čo prehovorila o udalosti mama Demi, sa médiám otvorila aj mladšia sestra Demi, Madison De La Garza. „Darí sa jej naozaj […]

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.