Romantik Justin Bieber

0
1009

Hailey zaspieval pred Buckinghamským palácom.

Nečakané vystúpenie zažili v Londýne okoloidúci pri Buckinghamskom paláci. Justin Bieber  počas návštevy Londýna zahral na gitare na ulici pred Buckinghamským palácom dve skladby na akustickej gitare svojej snúbenici (podľa všetkého už manželke) Hailey Baldwin.

Svojej milovanej zaspieval skladbu Cold Water, ktorú nahral v spolupráci s Major Lazer a dánskou speváčkou , a potom pridal ešte pesničku Fast Car od americkej speváčky Tracy Chapman.

Minulý týždeň sa začali množiť špekulácie, že Baldwin a Bieber sa tajne zosobášili, keďže ich videli spolu na súde v New Yorku. “Rozumiem, z čoho vznikli tieto dohady, ale ešte nie som vydatá,” dementovala to Baldwin na Twitteri, zakrátko však tento príspevok z jej účtu na sociálnej sieti zmizol. Keď si v pondelok tieto dohady novinári overovali u herca Aleca Baldwina, ktorý je modelkiným strýkom, uviedol, že párik je už zosobášený. “Proste sa len tak zobrali a vzali sa,” povedal herec.

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.