Nominácie na American Music Awards sú známe

0
717

Kraľujú im Drake & Cardi B.

Už 9. októbra sa v Los Angeles rozdajú ceny American Music Awards 2018. Bolo už teda na čase, aby organizátori zverejnili nominácie v jednotlivých kategóriach. Tento rok im kraľuje Drake a Cardi B, pričom obaja majú šancu uspieť až v 8 kategóriách.

Drake, ktorý len koncom júla vydal novinku Scorpion, si vyslúžil nominácie v kategóriách Interpret roka, Videoklip roka, Najobľúbenejší pop/rock interpret, Najobľúbenejší rap/hip-hop interpret, Najobľúbenejší pop/rock album, Najobľúbenejšia pop/rock skladba, Najobľúbenejší rap/hip-hop album a Najobľúbenejšia rap/hip-hop skladba. Cardi B bude bojovať o ceny v kategóriách Nový interpret, Videoklip roka, Najobľúbenejšia pop/rock interpretka, Najobľúbenejšia rap/hip-hop interpretka, Najobľúbenejšia rap/hip-hop skladba a Najobľúbenejšia interpretka na sociálnych sieťach. Dve nominácie si vyslúžila aj za hosťovanie v skladbe Finesse od Bruna Marsa.

Po šesť nominácií získali Ed Sheeran a Post MaloneCamila Cabello má päť. Bruna Marsa, Khalida a Taylor Swift nominovali štyrikrát. Medzi nominovanými sú aj Dua Lipa, Demi Lovato, Ariana Grande, BTS alebo XXXTentacion, ktorého nominovali posmrtne po tom, čo ho v júni zabili.

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.