Tajomstvo krásy Olivie Culpo

0
618

Olivia Culpo je krásna, úspešná… a štedrá. Rada sa totiž podelí o svoje tajomstvo lesklých vlasov a hebkej pokožky. Stojí za ňou jediné, kolagén. Toto cudzie slovo je však celkom šikovný pomocník a doplnok stravy, ktorý Olivia pravidelne konzumuje a užíva si všetky jeho výhody.

Pred pár rokmi som usilovne džúsovala a hľadala som doplnky potravy, ktoré by som si len tak mohla hodiť do džúsu alebo do smoothie bez toho, aby ovplyvnili ich chuť. Napokon som narazila na kolagén od značky Vital Proteins, pretože je bez farby a bez chuti,“ hovorí bývaá Miss Universe. „Kolagén telo potrebuje na budovanie zdravých kĺbov, vlasov, nechtov i pleti, takže som rada, že sa mi ho takto podarilo prepašovať do mojej stravy.“

To však nie je všetko. Dni začínajú byť kratšie, noci dlhšie, tak ako sa Olivia pripravuje na zmenu ročného obdobia? „Pijem veľa zeleného čaju, pretože má v sebe kopu vitamínu C. Okrem toho si v chladnejších mesiacoch dávam na tvár extra dávku krému a pridávam oleje, aby moja pleť zostala hydratovaná.“

Takže keby toto bola hodina matematiky, mohli by sme tajomstvo krásy Olivie Culpo vyjadriť ako rovnicu: kolagén + zelený čaj + olej na tvár = úspech. Čo na ňu povieš?

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.