Kali bude otcom!

0
1395

S frajerkou Alicou už plánujú aj svadbu.

Kali oznámil verejnosti radostnú správu – vo svojich 35 rokoch sa stane prvýkrát otcom! Jeho frajerka Alica už nejaký ten týždeň nosí pod srdcom ich dieťa. Kali to otvorene priznal v rozhovore pre rádio Európa 2, v ktorom tiež povedal, že budúci rok sa pre dvojicu nebude niesť len v znamení privítania nového potomka, ale aj v znamení svadby.

„Budeme traja a veľmi sa z toho tešíme. Nechcel som to riešiť verejne, lebo nerád rozprávam o svojom súkromí a hlavne som si na tom nechcel stavať promo. Veľa ľudí z okolia sa nás na to však pýtalo, všimli si to aj fanúšikovia. Už to teda nebudeme tajiť. Budeme rodičia a na budúci rok plánujeme aj svadbu,“ povedal a neskrýval radosť.

Kali randí s Alicou od minulého roka vďaka speváčke Tine, ktorej nechtovou dizajnérkou je práve Alica a Tina im dohodla rande. A zjavne urobila dobre! Dvojici gratulujeme a pevne veríme, že im to vydrží až do smrti.

Kali už na úlohu otca trénuje. 😀

Kaliho nájdeš momentálne aj v septembrovom Kamošovi a jeho plagát na teba čaká v aktuálnom vydaní Kamarát Poster!

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.