Katy Perry absolvovala program osobného rastu

0
752

Doviedol ju k tomu neúspech jej posledného albumu Witness.

Katy Perry neskrýva sklamanie z toho, že jej posledný album Witness nebol vôbec taký úspešný, ako očakávala. Najnovšie priznala, že ju to doviedlo k tomu, aby absolvovala program osobného rastu. „Roky som sa pozerala na to, ako tam chodia moji priatelia a vracajú sa ako noví ľudia, tak som chcela ísť tiež. Chcela som sa odpútať od hocičoho, čo mi nedovoľovalo byť absolútne mojím pravým ja. Mávala som návaly situačnej depresie a minulý rok som mala zlomené srdce, pretože som nevedomky pripísala priveľký význam reakcii verejnosti na môj album, a verejnosť nereagovala tak, ako som si predstavovala, čo mi zlomilo srdce,“ povedala.

V ťažkých chvíľach jej tiež pomohli meditácie a stretnutie s pápežom. “Toto sklamanie plus moje otvorenie sa vyššej a väčšej moci a opätovné prepojenie s božstvom mi dali celistvosť, ktorú som nikdy nemala,” uviedla speváčka, ktorá chce svojim príbehom poukázať aj na to, v akom psychicky náročnom prostredí umelci musia fungovať. “Najväčším klamstvom, aké sme kedy predali, bola myšlienka, že my ako umelci musíme trpieť, aby sme tvorili,” vraví speváčka, pričom dodáva, že v takom rozpoložení nie je možné byť tvorivý. Dnes sa už ale cíti ako silnejšia osobnosť a na názoroch kritikov jej už nezáleží. Zlé recenzie ignoruje. A zo svojej pozície si to aj môže dovoliť. Katy Perry totiž stále patrí k najžiadanejším a najviac zarábajúcim speváčkam na svete.

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.