V minulom článku sme ti predstavili všetky filmy, ktoré vznikli na motívy komiksov a budú mať premiéru v budúcom roku. Hollywoodske štúdiá našťastie plánujú premiéry roky dopredu, a tak už dnes vieme, čo si na nás v kinách počká aj po roku 2021 a ešte ďalej! 

SHANG-CHI A LEGENDA DESIATICH PRSTEŇOV

Vo februári 2021 dorazí do kín prvá marvelovka, v ktorej stvárni hlavnú postavu Aziat. Zatiaľ vieme len toľko, že sa story bude točiť okolo sympoša Shang-Chiho, ktorého v detstve vytrénuje otec na majstra bojových umení. Shang zistí, že jeho papa je v skutočnosti zlý a rozhodne sa mu postaviť. Marvel v tomto filme tiež predstaví aj pravého komiksového Mandarina!!

DOKTOR STRANGE V MULTIVERZE ŠIALENOSTI

Máj 2021 si zaznač v debilníčku ako premiérový deň pokračovania skvelého Dr. Strange v podaní Benedicta Cumberbatcha. Film točí rovnaký tím ako naposledy, takže určite to bude kvalitka. Režisér prezradil, že sa môžeme tešiť na prvú strašidelnú marvelovku, no a potvrdil, že sa tu objaví aj postava Scarlet Witch!

THE BATMAN

Koncom júna 2021 sa Rob Pattinson predstaví v prvej časti novej batmanovskej trilógie od DC, ktorú si pod palec vzal režisér Matt Reeves /Planéta opíc/. Zoe Kravitz si zahrá Catwoman a Jeffrey Wright komisára Gordona. Film bude vraj trošku detektívnejší, než sme zvyknutí. Hlavného zloducha stvárni talentovaný Paul Dano aka Hádankár!

SPIDER-MAN 3

Na oficiálny názov ešte čakáme, no je jasné, že v júli 2021 si Tom Holland o5 navlečie pavúčí oblek! Vo filme od Sony si zahrá aj Zendaya, no a potvrdení sú rovnakí scenáristi aj režisér ako pri jednotke a dvojke, takže sa je na čo tešiť!

SAMOVRAŽEDNÝ ODDIEL

Leto 2021 bude pre fanov komiksoviek hotový raj, keďže v auguste do kín dorazí aj dlhoočakávaný remake tímovky Samovražedného oddielu od DC. Svoju víziu predstaví James Gunn, ktorý má na svedomí Strážcov galaxie 1 a 2, no a ten potvrdil, že si svoje role zopakujú Margot Robbie, Jai Courtney, Viola Davis a Joel Kinnaman. Film točia už od septembra a skončia niekedy v týchto dňoch!

THOR: LOVE AND THUNDER

V novembri 2021 dorazí do kín už štvrtá “thorovka”-marvelovka s Chrisom Hemsworthom. Film natočí režisér trojky, skvelý Taika Waititi a jednu z hlavných postáv stvárni o5 Nataie Portman, ktorá by sa mala stať prvým ženským Thorom! 4ka uvedie aj postavu s menom Valkyria!

ČIERNY ADAM

Tesne pred Vianocami sa predstaví Dwayne Johnson ako Čierny Adam, hlavný zloduch z komiksovky SHAZAM! Aktuálne DC dolaďuje posledné detaily na scenári, filmovanie je naplánované na leto 2020!

2022

Na koniec februára má naplánovanú premiéru ďalšia komiksovka od Marvelu, predpokladáme, že ide o BLACK PANTHER 2! V apríli dorazí do kín SHAZAM 2 a pokračovanie animáku SPIDER-MAN: INTO THE SPIDER-VERSE. V júli sa konečne predstaví filmový THE FLASH, no a aby toho nebolo málo, na máj a júl 2022 predstavil Marvel dva ďalšie filmy, o ktorých nevieme absolútne že nič. V decembri bude mať premiéru ešte AQUAMAN 2.

Nasledujúce filmové komiksovky sú už potvrdené a čakajú na dátumy premiér: BATGIRL, GREEN LANTERN CORPS, JUSTICE LEAGUE DARK, GOTHAM CITY SIRENS!

Keďže ide o premiéry ďaleko do budúcnosti, ber pls všetky dátumy ako orientačné. Je možné, že sa niektoré z nich presunú a dokonca je možné aj to, že niektorú zo spomínaných komiksoviek ani nenatočia!

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.