RIHANNA: nie som ako baby z Victoria´s Secret

0
1510

RIHANNA sa nad svojím telom netrápi. Aj v spodnom prádle sa cíti stále krásna a my jej za to dávame palec hore!

rihanna

K: Ako si na tom momentálne so vzťahmi? Vraj chodíš s Hassanom Jameelom?
– Dostala som sa do bodu v mojom živote, kedy som sa rozhodla začať si vyhradzovať čas aj na vzťah. Kedysi som sa cítila previnilo, keď som si chcela vziať osobné voľno. Ale tiež si myslím, že som nikdy predtým nestretla nikoho, kto by za to stál…

K: Aký vzťah je teraz medzi tebou a tvojim bývalým, Drakeom?
– Nie sme kamaráti, no nie sme ani nepriatelia. Je to medzi nami také nijaké…

K: Médiá v poslednej dobe dosť často narážajú na to, že si pribrala. Ako to berieš?
– Skrátka sa na sebe musíte vedieť zasmiať, naozaj. Viem, kedy mám tučný deň, a viem, keď schudnem. Prijímam všetky podoby tiel. Nie som stavaná ako tie dievčatá vo Victoria´s Secret, ale stále sa cítim vo svojom spodnom prádle veľmi krásna a sebavedomá.

K: Keď už sme pri spodnej bielizni, nedávno si vydala svoju vlastnú značku…
– Kolekcia Savage je o absolútnom prijatí zodpovednosti za to, ako sa cítite a aké rozhodnutia robíte. Na ženy sa pozerá, že neustále potrebujú pozornosť, stále za niečo buzerujú a jednoznačne budú mať po rozchode zlomené srdce. Savage je presný opak! A mužom sa nikdy nepáči, keď sa karty obrátia, haha!

K: Okrem kolekcie Savage makáš aj na svojej značke líčidiel Fenty Beauty?
– Áno, prísť na trh s 40 odtieňmi mejkapu bol skvelý krok. Ako černoška by som sama so sebou nemohla žiť, keby som to neurobila. Neočakávala som ale, akí nadšení budú ľudia z toho, že nájdu svoj odtieň mejkapu v predajniach a že to bude taký veľký zlom!

K: Pre mnoho ľudí si veľkým vzorom…
– Bola som takto otitulovaná v čase, keď som ešte len hľadala samu seba a robila chyby pred celým svetom. Nemyslím, že to bolo fér. V tom čase som bola v rovnakom veku ako dievčatá, ktoré ku mne vzhliadali. A byť v takej pozícii nie je jednoduché, keď si len tínedžer.

K: Nedávno si oslávila 30tku. Aké myšlienky ti vtedy behali hlavou?
– Okej, tak teraz už mám tridsať… Sú tu nejaké veci, ktoré by som mala robiť? Mala by som sa obávať? Mala by som si dať zmraziť vajíčka? Čo ľudia robia v tridsiatke?!

K: Na Vianoce ti zastrelili bratranca. Zmenilo to tvoj pohľad na život?
– Veľmi silno som ho objala večer predtým, než zomrel. Ani neviem, prečo. Teraz zakaždým, keď niekoho objímam, objímam ho tak, ako by to bolo naposledy, pretože zajtra je podľa mňa príliš neskoro. Bola to pre mňa obrovská životná lekcia, aby som nikdy na nič nečakala, aby som nečakala na ZAJTRA. Lebo ZAJTRA už nemusí byť…

Foto: Ta-Tp

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.