LIAM PAYNE: možno ho uvidíme ako herca

0
913

A možno bude aj bratský súboj chalanov z One Direction!

liam payne

K: Tvoj najnovší singel má názov Familiar. O čom je?
– Je o myšlienke prenasledovania niekoho, kto sa vám naozaj páči, chcete ho spoznať a dozvedieť sa o ňom viac.

K: Je to už štvrtý singel z tvojho pripravovaného albumu. Čo môžeme očakávať od celého albumu?
– Dve tretiny cesty už máme za sebou, už len dokončiť tú poslednú tretinu. Tento album je tak trochu aj o tom, že som konečne našiel svoje miesto v hudobnom svete. Na toto CD som sa snažil nahrať čo najviac balád, lebo ľudia chcú počuť a spievať balady. Ale hlavne, toto CD je ako môj playlist na Spotify – zmes všetkého, čo mám rád.

K: Mal si pri tvorbe nejakú konkrétku inšpiráciu?
– Mám rád Post Malone. Je skvelé, ako dáva všetko dohromady a navyše je to super a veľmi zábavný človek. Ďalej si idem Charlieho Putha, tiež mám veľmi rád Lauva, pokiaľ ide o hip-hop, tak cením Migosa.

K: Myslíš si, že ako sólista prekonáš slávu One Direction?
– To sa nedá prekonať. Presne o tom som sa minule bavil s Louisom a hovorili sme, aké to bolo šialené. V tom čase sme si to neuvedomovali, až teraz, keď to vidíme spätne. Ako One Direction sme mali veľké songy s dlhými refrénmi a vecami, ktoré chceli ľudia kričať. Dosiahnuť ešte väčší úspech by sme mohli možno jedným masívnym koncertom, na ktorom by sme si zaspievali všetci spolu a zároveň proti sebe. To by bola fakt pecka.

K: Takže by to bol taký kamarátsky súboj?
– Niečo v tom zmysle. Všetci sme ako bratia, takže bratský súboj. Vidieť, ako každý spieva svoje songy s iným zvukom a štýlom by bolo super.

K: Aký si bol v čase One Direction a aký si teraz?
– Sláva One Direction ma odvrátila od človeka, ktorým som bol. Tváril som sa ako niekto, kým som nebol. Ale teraz sa pomaly začínam opäť cítiť ako človek, ktorým som bol predtým. Akurát starší a skúsenejší. V One Direction to bolo proste vyčerpávajúce a nestíhal som držať krok.

K: A ako zmenilo tvoj život otcovstvo?
– Zmenilo totálne všetko! Niekedy sa otočím, pozriem naňho a on je ako malá verzia mňa. Aj keď má viac vlastností Cheryl než mojich. Vďaka synovi som sa stal opatrnejší, starostlivejší a zodpovednejší. Stať sa otcom je ťažké a myslím, že veľa ľudí s tým bojuje. Je to úplne iné, ako som očakával.

K: Čo je okrem hudby ešte tvojou vášňou?
– Herectvo, ale nechcem ho robiť, kým ho nebudem vedieť robiť správne. Raz mi jeden veľmi známy človek ukázal scenár a pýtal sa ma, či by som do toho šiel. Odmietol som, pretože ešte neviem dobre hrať a nechcem to robiť nasilu a nesprávne. Takže najskôr sa to chcem naučiť a až potom sa postaviť pred kamery.

K: Takže si človek, ktorý niečo radšej neurobí, akoby to mal spraviť zle?
– Presne tak. Zatiaľ som akceptovaný len hudobným priemyslom ale predstava hrať vo filme s ďalšími skvelými hercami je pre mňa veľmi zaujímavá!

Foto: Ta-Tp

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.