Len pred pár dňami si odbila premiéru 3. séria MANDALORIANA (Disney+), v ktorej Pedro Pascal opäť sprevádza baby Yodu (teda vlastne roztomilú príšerku menom Grogu) v rozvírených galaktických vodách! Tešiť sa môžeš dokopy na 8 častí! 

Na Netflixe už odštartovala aj 2. séria zaujímavej reality showky NEXT IN FASHION, v ktorej súťažia talentovaní módni dizajnéri o mastný balík peňazí a prestížny titul! Od 9. marca nájdeš na Paramount+ 8-dielnu teen novinku SCHOOL SPIRITS, ktorá vznikla podľa komiksu. Story sa točí okolo deciek na strednej škole, ktoré tu žijú svoj posmrtný život! V rovnaký deň ináč uzavrie Netflix 4. sériu obľúbeného seroša YOU.

Už 12. marca sa dozvieme, ktoré filmy získajú tohtoročných Oscarov, no a od 14. sa môžeš tešiť na očakávanú komiksovú novinku GOTHAM KNIGHTS (CW), ktorá sa odohráva v batmanovskom univerze, v ktorej zistí, ako bude vyzerať mesto Gotham po smrti Bruca Wayna, a kto mesto ochráni!

Netflix konečne uvedie aj pokračovanie fantasy seroša SVETLO A TIENE, 16. marca dropne naraz 8 novučkých častí! O novej sérii ináč píšeme aj v novom vydaní Kamoša!

No a napokon v posledný marcový deň nájdeš na Amazon Prime novinku THE POWER. 10-dielny seroš ťa zavedie do alternatívneho sveta, v ktorom teen dievčatá (a iba dievčatá!) odrazu získajú moc kohokoľvek popraviť prostredníctvom elektrického prúdu. Ich novonadobudnutá schopnosť bude mať zásadný vplyv na rozdelenie moci v spoločnosti všade na planéte! 

Bohatú nádielku nájdeš tento mesiac aj v kinách! Kuknúť môžeš dobrodružný rodinný film BELLA A SEBASTIÁN: NOVÁ GENERÁCIA (2.3.), športovú drámu CREED III (2.3.), dobrodružného JACKA MIMOUNA (2.3.), horor VRESKOT 6 (9.3.), animák ÚŽASNÝ MAURICE (9.3.), sci-fi 65 s Adamom Driverom (16.3.), komiksovku SHAZAM! HNEV BOHOV (16.3.) či očakávanú fantasy DUNGENS & DRAGONS (30.3.)!

pripravil: peter394 

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.