MALUMA: sníva o Timberlakeovi

0
2095

Aké má idoly? Čo si myslí o novom albume? Čo vraví na fanúšikov?

maluma.png

K: Je rozdiel medzi latino a americkými fanmi?

– Haha, myslím, že latin crowd má trošku lepíš hype. Vždy, keď vystupujem v Mexiku, je tam nezabudnuteľná atmo. Argentína detto. V USA je crowd tiež mega, hlavne keď vystupuješ pred vypredaným štadiónom, LOL! Nedávno som skončil americké turné a bolo to neskutočné! Bolo super vidieť, ako si vedia všetci, bieli aj latino, rozumieť vďaka hudbe. Ten pocit, že si to idú všetci s tebou, je mega!

K: Posledný album obsahuje španielske aj anglické songy…

– Hej, taká je budúcnosť. Preto som tu, preto makám v Štátoch na svojej kariére. Určite nechcem opustiť svoj španielsky a latinosvet, no chcel by som prerásť do toho amerického. A na to potrebujem songy aj v angličtine! Takže áno, bude ešte viac songov v angličtine aj španielčine. Chcel by som, aby to bolo približne pol na pol, nech je každé publikum spoko.

K: Inšpiruješ sa Shakirou či Ricky Martinom. Sú tiež crossover stars?

– Na stopro! Sú úžasnými príkladmi, ako sa to dá celé skĺbiť, v osobnom aj kariérnom živote. V latino svete sú pre mňa najväčšie hviezdy. Spolupracoval som s oboma, sú strašne funky! Veľa sa od nich učím.

K: S kým ďalším si vieš predstaviť spoluprácu?

– Úplne najviac fandím Justinovi Timberlakovi, super by bolo dať niečo dokopy aj so Zaynom Malikom, alebo s Justinom Bieberom. Ale Timberlake je najvysnívanejšia spolupráca!

K: Tvoj predchádzajúci album PRETTY BOY, DIRTY BOY bol riadny úspech…

– A preto som nervózny z toho, ako ľudia zareagujú na nový album F.A.M.E. Vďaka poslednému albumu som precestoval svet, preto sa neviem dočkať, čo bude ďalej. Chcel by som, aby zo mňa tento album spravil globálne známeho!

K: Kde vznikal F.A.M.E.?

– Prevažne v Miami, pracoval som na ňom s americkými producentmi.

K: V jednom momente si mal 6 videí v TOP 100 YOUTUBE!

– Haha, áno, nedávno sme sa o tom bavili v tíme a vyzerá to tak, že som jediný umelec, čo dal 6 videí takto!

K: Čo robíš lepšie, než ostatní?

– Neviem, ale viem, že to všetko robím s vášňou a so srdcom. Makám veľa a každé ráno sa zobúdzam s tým, že chcem byť lepším človekom a lepším umelcom. Chcem byť happy a robiť len veci, čo ma robia happy, preto aj robím takýto štýl hudby. Rád trávim čas v štúdiu a s mojou rodinou, to sú pre mňa tie najdôležitejšie veci v živote. Sú moji jing a jang!

K: Na Instagrame si najsledovanejším umelcom z Južnej Ameriky!

– Haha, áno, postujem svoj každodenný život a baví ma to. Nielenže môžem byť s fanmi v okamžitom kontakte, ono ma to aj strašne baví!

K: Inak, futbal je tvoj ďalší koníček…

– Áno a možnosť vystupovať na blížiacom sa šampionáte v Rusku je môj splnený sen! Kedysi som chodil do školy, na tréning a potom do štúdia, spával som 4 hodiny denne. Mal som dokonca možnosť reprezentovať Kolumbiu, moju rodnú krajinu, ale rozhodol som sa pre hudbu. Otec skoro zinfarktoval, ale prežil to, haha!

Foto: Ta-Tp

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.