CASEY COTT: bude aj v ďalšej sérii RIVERDALE?

0
1214

CASEY COTT hrá v RIVERDALE Kevina, gaya, ktorý sa z pôvodne nezaujímavého charakteru dopracoval až do druhej série a stal sa jednou z hlavných postáv!

 

– má mladšiu sestru Carly a staršieho brata Coreyho!

– narodil sa 8. augusta 1992!

– študoval divadlo a zmaturoval v roku 2016!

– nedávno sa z neho stal ujo, nakoľko sa bratovi narodil syn!

– jeho najväčší talent je, že vie naozaj vysoko vyskočiť, hh!

– počúva Justina Biebera!

casey cott

K: Čo hovoríš na druhú sériu Riverdale?

– Bola vzrušujúca a zároveň temná a tajomná. Kevin do toho všetkého výborne zapadol. V prvom rade to bolo veľa dramatických príbehov a tie budú pokračovať aj ďalej!

K: Budeš aj v ďalej sérii?

– To zatiaľ neprezradím, haha. Ešte to nie je úplne isté, ale všetko sa včas dozviete!

K: O čom bude trojka?

– Bude o tom, ako decká postupne opúšťajú strednú školu, o tom, že na nich čakajú nové drámy a aj stále nevyriešené tie staré. Bude šokujúca, čaká nás aj nejaké úmrtie a nové lásky, máte sa na čo tešiť!

K: Čo hovoríš na tvoju postavu Kevina?

– Kevin je určite moja najobľúbenejšia postava, akú som kedy hral! A je to aj najdlhšia rola, akú som kedy hral, pretože predtým som neúčinkoval v podobnom seriáli. Kevin je šťastný človek a snaží sa radosť šíriť všade okolo seba. Myslím, že je na ňom niečo nákazlivé, hh!

K: Keby si nehral Kevina, koho by si chcel v seriáli hrať?

– Hm… neviem sa jednoznačne rozhodnúť. Milujem Archieho, milujem Jughead, mám rád Reggie. Ale moja najobľúbenejšia postava je Betty. Samozrejme, nemohol by som ju hrať, lebo som chalan, ale keby som si mal vybrať, najviac milujem Betty!

 

Foto: Ta-Tp

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.