OTECKOVIA už nemajú len seriál, ale aj KNIHU!

0
1504

Jej autorkami sú scenáristky seriálu.Seriál Oteckovia sa začal vysielať len pred necelým rokom a veľmi rýchlo sa stal jedným z najobľúbenejších a najsledovanejších slovenských seriálov. Keďže sa Mareka Fašianga, Braňa Deáka, Filipa Tůmu a Vlada Kobielskeho nevedia fanúšikovia nabažiť, scenáristky Oteckov sa rozhodli prísť na trh s jedinečnou knihou plnou fotografií z nakrúcania a zo zákulisia a s množstvom rozhovorov s hereckými predstaviteľmi. Kniha obsahuje aj kvízy, hry, je interaktívna a je vynikajúcim spoločníkom pre celú rodinu. Diváci v nej nájdu odpoveď na všetky svoje otázky.

Kniha k seriálu Oteckovia sa naozaj vydarila. Je krásna svojím grafickým prevedením, je veľmi hravá a zaujímavá svojím obsahom. Každý člen rodiny si v nej nájde niečo pre seba. Verím, že bude rovnako populárna, ako je seriál a čitatelia sa do nej zamilujú,“ povedala generálna riaditeľka vydavateľstva Ikar Gabika Belopotocká.

Úplne čerstvú knižnú novinku Oteckovia uvedú do života herci zo seriálu v sobotu, 10. 11. od 13.00 do 15.00 h, na knižnom veľtrhu Bibliotéka/Pedagogika 2018 v bratislavskej Inchebe. Dovtedy si odbehni do stánku po Kamarát Poster, kde na teba čaká MEGA poster Oteckov! Samotný plagát Vlada Kobielskeho zas nájdeš v novembrovom Kamošovi.

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.