Vieme, koľko ďalších filmov zo série After nás ešte čaká! 

Tento rok sme sa dočkali v poradí už 5. filmu zo série After: EVERYTHING! Objavia sa Hero Fiennes Tiffin (Hardin Scott) a Josephine Langford (Tessa Young) aj v 6-tej časti série? Filmové pokračovanie je už totiž na ceste!

After Everything je skutočne posledným filmom série a uzatvára príbeh Hardina a Tessy. Filmová frančíza však bude pokračovať! Štúdio chce z frančízy vyžmýkať maximum a natočí spin-off. O čo pôjde? „Vesmír After sa stále rozširuje,“ povedala režisérka posledných 4 filmov Castille Landon! „Fanovia série sú famózni! Inšpiruje nás, koľko energie našej veci venujú. Robíme to pre nich.“ 

Chystané pokračovanie bude sledovať deti Tessy a Hardina! Film sa tak bude točiť okolo postáv Emery a Audena a ich sesternice Addy! „Hriechy našich rodičov si nesieme so sebou, takže decká sa z nich snažia vymaniť. Je dôležité, aby sa cez ne v živote preniesli,“ pokračuje Castille! „Pokračovanie bude skúmať množstvo podobných tém, na ktoré sme v After zvyknutí: láska, strata a chaotické vzťahy. Boli sme tam všetci, sú to univerzálne témy. Mladú lásku treba skúnať bez toho, aby bola súdená.“ 

Objaví sa Hessa v ďalšom After?

Josephine prezradila, že ak to bude „dôležité a dávať zmysel“, k postave Tessy sa rada vráti! Otázne je, či môžu filmári rátať s Herom. „Nemôžem uveriť, že sme konečne tu, ale všetko dobré sa raz musí skončiť. Chcem poďakovať Anne Todd za to, že Afer vymyslela a Josephine za to, že bola takou úžasnou kolegyňou,“ napísal na instagram a zdá sa, že sa s Hardinom už definitívne rozlúčil! 

Kopec filmových a seriálových noviniek nájdeš aj v novom vydaní Kamaráta!

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.