Stream: Už 3. novembra predstaví Netflix nové anime BLUE EYE SAMURAI a hovorí sa, že to nebude nič pre slabé žalúdky! V rovnaký deň má na Apple TV+ premiéru romantické sci-fi FINGERNAILS, v ktorom ti mašinka podľa odtlačku prsta určí, do koho sa zamiluješ! :O Amazon Prime dnes dropne aj štyri časti komiksovky INVINCIBLE 2! 

Od 14. 11. uvedie Hulu novinku od tvorcov seroša OA s názvom VRAŽDA NA KONCI SVETA! V 7-dielnej minisérii sa predstaví fešiboy Harris Dickinson! O dva dni neskôr dropne Netflix 6. a zároveň poslednú sériu legendárneho seroša KORUNA, no a od 22. 11. Tu nájdeš zase reality showku inšpirovanú SQUID GAME, v ktorej sa stovky hráčov z celého sveta pobijú o viac ako 4,5 melónov dolcov!!

Kino: Od 2. novembra hľadaj v kinách nový horor s Joshom Hutchersonom z Hunger Games! 5 NOCÍ U FREDDYHO ti rozpovie príbeh Mikea, ktorý stará o svoju 10-ročnú segru. Chalanisko sa zamestná ako nočný strážnik, no čo začne ako nevinný pohodový job, skončí ako boj o holý život! Pre tých najmenších sú tu v novembri animáky ČAROVNÁ LIENKA A ČIERNY KOCÚR VO FILME (2.11.), TONKO, SLÁVKA A KÚZELNÉ SVETLO (2.11.), TROLLOVIA 3 (16.11.) či PRIANIE (30.11.)! 

Fanovia komiksoviek si prídu na svoje už 9.11., kedy v kinách pristane najkratšia marvelovka ever MARVELS o troch babách so superschopnosťami! Koncom novembra sa predstaví aj hohor DEŇ VĎAKYVZDANIA (23.11.) či dráma AKO MAŤ SEX (30.11.) o troch britských teens, ktoré sa na prázdninách odtrhnú z reťaze a dúfajú, že zažijú najlepšie leto svojho života!

Očakávané pokračovanie HIER O ŽIVOT dorazí do kín už 16.11., venujeme sa mu aj v novom čísle KamošaNájdeš tu aj veľký matroš o poslednej sérii SEX EDUCATION, 2-stranu o hitovke ONE PIECE, kopec noviniek zo sveta filmov a seriálov aj tipy na skvelé k-dramas!

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.