Na istý čas sa chce vzdať herectva! Tom Holland oznámil fanúšikom, že po skončení natáčania psychologického thrilleru The Crowded Room si dáva na rok pauzu. Práve tento projekt spôsobil to, že herec potrebuje fyzický, no najmä psychický oddych. “Určite to bolo ťažké obdobie,” spomína na natáčanie tohto seriálu, v ktorom nielen že hral, ale bol aj jeho producentom.

Tom v ukážke z The Crowded Room.

Viete, skúmali sme isté emócie, ktoré som predtým určite nikdy nezažil, a k tomu všetkému som bol producentom, riešil som každodenné problémy, ktoré sú spojené s nakrúcaním akéhokoľvek filmu, a to len pridalo ďalší tlak. Ale naozaj som si to užíval, veľmi sa mi páčilo, že som sa stal producentom. Tvrdá práca mi nie je cudzia, vždy som sa riadil myšlienkou, že tvrdá práca je dobrá práca. A naozaj ma to bavilo. Ale na druhej strane ma to nakrúcanie zlomilo,” zveril sa Tom, ktorý by chcel v najbližšej dobe tráviť viac času s rodinou, cestovaním a hraním golfu.

Tom v ukážke z The Crowded Room.

“Prišiel čas, keď som si povedal: Potrebujem si oddýchnuť. Teraz si dávam rok pauzu a to je výsledok toho, aký náročný bol tento seriál,” prezradil herec a na záver dodal: “Viete, chodím do záhradného centra, kupujem rastliny a robím všetko pre to, aby som ich udržal nažive. Len sa snažím byť obyčajným chlapcom z Kingstonu a iba relaxovať.“

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.