Chalanisko už dávnejšie zverejnil single Heaven a Meltdown. Ako sa medzičasom zmenil spevákov život a čo si pre fanov nachystal?

Jeho posledná doska Heartbreak Weather vyšla pred 3 rokmi a odvtedy sa toho v jeho živote aj veľa zmenilo! Okolo bývalého speváka 1D bolo dlho ticho, no teraz je Niall konečne ready o5 dobiť rebríčky aj srdcia fanov! „Pandémia a bežné životné udalosti u mňa zamiešali kartami. Nemyslím si, že si uvedomujeme, aký veľký je rozdiel medzi tým, keď máš 25 a keď máš 29 rokov. Myslel som si, že celé dospievanie sa deje medzi 19 až 24 rokmi, ale nie je to tak. Aj potom premýšľaš o úplne iných veciach, väčších než si ty sám,“ vysvetľuje Niall! Toto uvedomenie dopomohlo aj k vzniku songu Heaven, ktorým chce šíriť hlavne good vibes. „Je to o najväčšom klišé všetkých čias, teda žiť v prítomnom okamihu… Ide o to, že všetci ti budú celý život hovoriť, čo a ako máš robiť. Hodiny ale tikajú a ty si pod čoraz väčším tlakom. Myslím, že je dobré uvedomiť si, že sa nemusíš týmto tlakom podriaďovať a môžeš si zariadiť život po svojom.“ 

Niall tlaky neznáša a dnes už nie je ovplyvnený očakávaniami ostatných: „Vždy mi prišlo divné, prečo furt musím počúvať ostatných? Veci sa v živote jednoducho menia, vrátane ľudí aj sveta navôkol. Nemusíš sa vystavovať týmto tlakom. Môžeš si vybrať, ako chceš svoj život prežiť!“

Niall tak s novučkým albumom The Snow začína úplne novú životnú kapitulu! „Tento album je dielom, na ktoré som veľmi hrdý a teraz je načase vám ho odovzdať,“ povedal! Tešiť sa môžeš dokopy na 10 nových songov!

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.